Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(1. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
01.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (PR)Željko Koški
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Lidija Kraljević
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1A/3
NJEMAČKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:00 - 14:15 (2h) 1A/2
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4

Utorak
02.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Lidija Kraljević
III.47 9:00 - 11:00 (2h) 1C/3
POZNAVANJE MATERIJALA (PR)Ivana Miličević
II.49 9:00 - 10:00 (1h) 1P
POZNAVANJE MATERIJALA (VJ)Robert Bušić
II.49 10:00 - 11:00 (1h) 1A/1
MATEMATIKA I (PR)Ivan Matić
0.2 11:00 - 13:00 (2h) 1P
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivana Brkanić
II.49 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivana Brkanić
II.49 17:00 - 19:00 (2h) 1B/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 15:00 - 17:00 (2h) 1B/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 17:00 - 19:00 (2h) 1A/4

Srijeda
03.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (PR)Ivanka Stipančić-Klaić
III.42 8:00 - 10:00 (2h) 1P
FIZIKA (PR)Dario Hrupec
0.2 10:00 - 13:00 (3h) 1P
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (PR)Irena Ištoka Otković
0.2 13:00 - 15:00 (2h) 1P
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 16:00 - 18:00 (2h) 1C/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 18:00 - 20:00 (2h) 1D/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 18:00 - 20:00 (2h) 1C/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 16:00 - 18:00 (2h) 1D/4

Četvrtak
04.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA I (PR)Ivan Matić
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
UVOD U GRADITELJSTVO (PR)Sanja Lončar-Vicković
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1P
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 14:00 (2h) 1B/2
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.50 15:00 - 18:00 (3h) 1B/3
MATEMATIKA I (VJ)Jelena Jankov
II.49 15:00 - 18:00 (3h) 1C/3

Petak
05.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 8:00 - 9:00 (1h) 1A/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 9:00 - 10:00 (1h) 1B/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 10:00 - 11:00 (1h) 1C/3
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.49 11:00 - 14:00 (3h) 1A/3
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1B/3

Subota
06.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava