Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(1. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
01.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
ZIDANE KONSTRUKCIJE I (PR)Marijana Hadzima-Nyarko
III.47 8:00 - 10:00 (2h) 2P
ZIDANE KONSTRUKCIJE I (VJ)Mario Jeleč
II.49 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (VJ)Tanja Kalman Šipoš
II.51 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (VJ)Ksenija Čulo
II.51 16:00 - 18:00 (2h) 2A/1
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P

Utorak
02.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PREDNAPETI BETON (VJ)Hrvoje Draganić
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 2A/1
DRVENE KONSTRUKCIJE II (VJ)Mario Jeleč
II.48 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
ENERGETSKI UČINKOVITE GRAĐEVINE (VJ)Mihaela Teni
II.53 14:00 - 16:00 (2h) 2A/2

Srijeda
03.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PREDNAPETI BETON (PR)Damir Varevac
II.49 8:00 - 10:00 (2h) 2P
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (PR)Tanja Kalman Šipoš
II.47 10:00 - 12:00 (2h) 2P
POTRESNI RIZIK (PR)Marijana Hadzima-Nyarko
III.42 13:00 - 15:00 (2h) 2P
POTRESNI RIZIK (VJ)Marijana Hadzima-Nyarko
III.42 15:00 - 17:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
04.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
METALNE KONSTRUKCIJE II (VJ)Tihomir Dokšanović
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2A/1
METALNE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Markulak
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2P
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (PR)Dina Stober
III.42 12:00 - 14:00 (2h) 2P
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (VJ)Dina Stober
III.41 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1

Petak
05.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
DRVENE KONSTRUKCIJE II (PR)Jurko Zovkić
II.52 10:00 - 12:00 (2h) 2P

Subota
06.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava