Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(1. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
01.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 1B/2
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (PR)Ivica Guljaš
0.4 10:00 - 12:00 (2h)
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2

Utorak
02.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MOSTOVI I (PR)Hrvoje Draganić
0.3 10:00 - 13:00 (3h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Cerovečki
II.49 13:00 - 15:00 (2h) 1A/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 13:00 - 15:00 (2h) 1B/2

Srijeda
03.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
VJEROJATNOST I STATISTIKA (PR)Mirta Benšić
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Cerovečki
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 1B/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1A/2

Četvrtak
04.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Varevac
0.3 8:00 - 11:00 (3h) 1P
HIDROLOGIJA II (PR)Marija Šperac
III.43 11:00 - 13:00 (2h) 1P
HIDROLOGIJA II (VJ)Željko Šreng
II.49 13:00 - 15:00 (2h) 1A/1

Petak
05.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (PR)Lidija Tadić
0.5 8:00 - 11:00 (3h) 1P

Subota
06.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava