Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(1. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
01.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
SIMULACIJE PROMETA U GRADSKOJ MREŽI (VJ)Irena Ištoka Otković
III.41 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
SIMULACIJE PROMETA U GRADSKOJ MREŽI (PR)Irena Ištoka Otković
III.41 10:00 - 12:00 (2h) 2P
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (VJ)Tanja Kalman Šipoš
II.47 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (VJ)Ksenija Čulo
II.51 16:00 - 18:00 (2h) 2A/1

Utorak
02.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ODRŽAVANJE I SANACIJA PROMETNICA (PR)Sanja Dimter
III.45 9:00 - 11:00 (2h) 2P
ODRŽAVANJE I SANACIJA PROMETNICA (VJ)Filip Ruška
III.45 11:00 - 12:00 (1h) 2A/1
PRIMJENA GEOSINTETIKA (PR)Mensur Mulabdić
III.44 12:00 - 14:00 (2h) 2P
ENERGETSKI UČINKOVITE GRAĐEVINE (VJ)Mihaela Teni
II.53 14:00 - 16:00 (2h) 2B/2
CESTOVNA ČVORIŠTA (PR)Ivana Barišić
III.41 16:00 - 18:00 (2h) 2P
CESTOVNA ČVORIŠTA (VJ)Ivana Barišić
III.41 18:00 - 20:00 (2h) 2A/1

Srijeda
03.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (PR)Tanja Kalman Šipoš
II.47 10:00 - 12:00 (2h) 2P
ŽELJEZNICE (PR)Miroslav Šimun
III.47 14:00 - 16:00 (2h) 2P
KARAKTERISTIKE ZAVRŠNOG SLOJA KOLNIKA (PR)Miroslav Šimun
III.47 16:00 - 18:00 (2h) 2P

Četvrtak
04.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ŽELJEZNICE (PR)Miroslav Šimun
III.41 9:00 - 11:00 (2h) 2P
KARAKTERISTIKE ZAVRŠNOG SLOJA KOLNIKA (PR)Miroslav Šimun
III.41 11:00 - 13:00 (2h) 2P
KARAKTERISTIKE ZAVRŠNOG SLOJA KOLNIKA (VJ)Miroslav Šimun
III.41 13:00 - 14:00 (1h) 2A/1
PRIMJENA GEOSINTETIKA (VJ)Krunoslav Minažek
III.42 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1
ŽELJEZNICE (VJ)Filip Ruška
III.42 16:00 - 18:00 (2h) 2A/1

Petak
05.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
06.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava