Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(1. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
01.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GIS U HIDROTEHNICI (PR)Brankica Malić
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (VJ)Ksenija Čulo
II.51 16:00 - 18:00 (2h) 2A/1
GIS U HIDROTEHNICI (VJ)Brankica Malić
III.42 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P

Utorak
02.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ZAŠTITA I PROČIŠĆAVANJE VODA (PR)Mirna Habuda-Stanić
III.44 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ZAŠTITA I PROČIŠĆAVANJE VODA (VJ)Mirna Habuda-Stanić
III.44 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1
PRIMJENA GEOSINTETIKA (PR)Mensur Mulabdić
III.44 12:00 - 14:00 (2h) 2P

Srijeda
03.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA II (PR)Marija Šperac
II.53 9:00 - 11:00 (2h) 2P
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA II (VJ)Željko Šreng
II.53 11:00 - 13:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
04.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PRIMJENA GEOSINTETIKA (VJ)Krunoslav Minažek
III.41 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1
HIDROTEHNIČKE MELIORACIJE II (PR)Tamara Brleković
II.52 9:00 - 10:00 (1h) 2P
HIDROTEHNIČKE MELIORACIJE II (VJ)Tamara Brleković
II.52 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
ENERGETSKI UČINKOVITE GRAĐEVINE (VJ)Mihaela Teni
II.52 12:00 - 14:00 (2h) 2B/2

Petak
05.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MODELIRANJE U HIDROTEHNICI (PR)Marijan Babić
III.41 10:00 - 11:00 (1h) 1P
MODELIRANJE U HIDROTEHNICI (VJ)Tamara Brleković
III.41 11:00 - 13:00 (2h) 1A/1

Subota
06.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava