Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(12. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
16.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (PR)Tanja Kalman Šipoš
II.47 12:00 - 14:00 (2h) 2P
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 8:00 - 10:00 (2h) 1C/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 10:00 - 12:00 (2h) 1D/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 17:00 - 19:00 (2h) 1B/4

Utorak
17.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
CESTE (VJ)Martina Zagvozda
II.47 10:00 - 12:00 (2h) 2A/2
CESTE (VJ)Martina Zagvozda
II.47 13:00 - 15:00 (2h) 2B/2
TEHNIČKO CRTANJE (VJ)Vladimir Moser
II.47 18:00 - 20:00 (2h) 1A/2
TEHNIČKO CRTANJE (VJ)Vladimir Moser
II.47 16:00 - 18:00 (2h) 1B/2

Srijeda
18.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (VJ)Tanja Kalman Šipoš
II.47 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
Vjerojatnost vježbe
II.47 14:00 - 18:00 (4h)

Četvrtak
19.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ORGANIZACIJA GRAĐENJA II (VJ)Mario Galić
II.47 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
Matotek - kolokvij
II.47 14:00 - 17:00 (3h)

Petak
20.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ORGANIZACIJA GRAĐENJA II (PR)Mario Galić
II.47 10:00 - 12:00 (2h) 1P
Strukar - radionica
II.47 12:00 - 14:00 (2h)

Subota
21.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava