Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(12. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
16.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (VJ)Ivica Guljaš
II.49 8:00 - 10:00 (2h) 1A/2
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (PR)Ivica Guljaš
0.4 10:00 - 12:00 (2h) 1P
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (VJ)Goran Gazić
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 1B/2
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2

Utorak
17.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MOSTOVI I (PR)Hrvoje Draganić
0.4 11:00 - 14:00 (3h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Brandis
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1A/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (PR)Lidija Tadić
0.3 8:00 - 11:00 (3h) 1P

Srijeda
18.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
VJEROJATNOST I STATISTIKA (PR)Mirta Benšić
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Brandis
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 1B/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2

Četvrtak
19.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Varevac
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 1P
HIDROLOGIJA II (PR)Marija Šperac
III.42 10:00 - 12:00 (2h) 1P
HIDROLOGIJA II (VJ)Željko Šreng
III.42 12:00 - 14:00 (2h) 1A/1

Petak
20.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
21.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava