Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(12. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći - 3. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
16.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GRAĐEVNA STATIKA II (PR)Silva Lozančić
0.5 9:00 - 12:00 (3h) 3P
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA I (PR)Marija Šperac
0.5 12:00 - 14:00 (2h) 3P

Utorak
17.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MEHANIKA TLA (PR)Mensur Mulabdić
0.2 8:00 - 11:00 (3h) 3P
MEHANIKA TLA (VJ)Jelena Kaluđer
II.49 11:00 - 13:00 (2h) 3A/2
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA I (VJ)Željko Šreng
III.47 11:00 - 13:00 (2h) 3B/2
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA I (VJ)Željko Šreng
II.52 13:00 - 15:00 (2h) 3A/2
MEHANIKA TLA (VJ)Jelena Kaluđer
II.51 13:00 - 15:00 (2h) 3B/2

Srijeda
18.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
CESTE (VJ)Ivana Barišić
III.41 11:00 - 14:00 (3h) 3C/3
BETONSKE KONSTRUKCIJE I (VJ)Ivan Kraus
II.53 11:00 - 13:00 (2h) 3A/2
CESTE (VJ)Martina Zagvozda
III.41 14:00 - 17:00 (3h) 3B/3
CESTE (VJ)Martina Zagvozda
III.41 8:00 - 11:00 (3h) 3A/3

Četvrtak
19.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
CESTE (PR)Sanja Dimter
0.2 10:00 - 13:00 (3h) 3P
GRAĐEVNA STATIKA II (VJ)Marin Grubišić
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 3B/2

Petak
20.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE I (VJ)Ivan Kraus
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 3B/2
GRAĐEVNA STATIKA II (VJ)Marin Grubišić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 3A/2
BETONSKE KONSTRUKCIJE I (PR)Ivan Kraus
0.2 10:00 - 13:00 (3h) 3P

Subota
21.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava