Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(12. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam - 3. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
16.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
METALNE I DRVENE KONSTRUKCIJE (PR)Ivan Radić
III.46 9:00 - 11:00 (2h) 3P
METALNE I DRVENE KONSTRUKCIJE (VJ)Ivan Radić
III.46 11:00 - 13:00 (2h) 3A/1
VIZUALIZACIJE U ARHITEKTURI (PR)Željka Jurković
III.46 13:00 - 14:00 (1h) 3P
VIZUALIZACIJE U ARHITEKTURI (VJ)Dunja Bogojević
III.46 14:00 - 15:00 (1h) 3A/2

Utorak
17.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
JAVNI INFRASTRUKTURNI SUSTAVI (PR)Irena Ištoka Otković
III.43 9:00 - 11:00 (2h) 3P
JAVNI INFRASTRUKTURNI SUSTAVI (VJ)Irena Ištoka Otković
III.43 11:00 - 12:00 (1h) 3A/1

Srijeda
18.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
INSTALACIJE U ZGRADAMA (PR)Marija Šperac
III.48 8:00 - 10:00 (2h) 3P
INSTALACIJE U ZGRADAMA (VJ)Željko Šreng
III.48 10:00 - 11:00 (1h) 3A/1
RURIZAM (PR)Jasenka Kranjčević
III.48 11:00 - 14:00 (3h) 3P

Četvrtak
19.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ZGRADE ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE (VJ)Veljko Oluić
III.48 9:00 - 16:00 (7h) 3C/3
ZGRADE ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE (VJ)Darko Latin
III.48 9:00 - 16:00 (7h) 3B/3
ZGRADE ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE (VJ)Lucija Kraus
III.48 9:00 - 16:00 (7h) 3A/3

Petak
20.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENERGETSKI UČINKOVITA I ODRŽIVA ARHITEKTURA (PR)Hrvoje Krstić
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 3P

Subota
21.12.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava