Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(15. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
06.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Utorak
07.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MOSTOVI I (PR)Hrvoje Draganić
0.4 11:00 - 14:00 (3h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Brandis
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1A/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2

Srijeda
08.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
VJEROJATNOST I STATISTIKA (PR)Mirta Benšić
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Brandis
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 1B/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2
DONJI USTROJ PROMETNICA (PR)Zlata Dolaček-Alduk
II.44 10:00 - 12:00 (2h) 1P

Četvrtak
09.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Varevac
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 1P
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (PR)Marijan Babić
0.5 14:00 - 17:00 (3h) 1P
DONJI USTROJ PROMETNICA (VJ)Martina Zagvozda
III.41 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1

Petak
10.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (PR)Marijan Babić
0.5 8:00 - 11:00 (3h) 1P

Subota
11.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava