Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(15. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
06.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Utorak
07.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OBLIKOVANJE KONSTRUKCIJA (PR)Damir Varevac
III.48 8:00 - 9:00 (1h) 2P
OBLIKOVANJE KONSTRUKCIJA (VJ)Damir Varevac
III.48 9:00 - 10:00 (1h) 2A/1
URBANIZAM 1 (PR)Dina Stober
III.48 10:00 - 11:00 (1h) 2P
URBANIZAM 1 (VJ)Ivan Cingel
III.46 11:00 - 13:00 (2h) 2B/3
URBANIZAM 1 (VJ)Dina Stober
III.48 11:00 - 13:00 (2h) 2A/3
URBANIZAM 1 (VJ)Ivan Cingel
III.48 16:00 - 18:00 (2h) 2C/3

Srijeda
08.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA (PR)Goran Gazić
III.45 9:00 - 11:00 (2h) 2P
POVIJEST ARHITEKTURE 1 (PR)Sanja Lončar-Vicković
III.45 11:00 - 13:00 (2h) 2P
ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE 3 (VJ)Juraj Kopić
III.46 16:00 - 18:00 (2h) 2B/2
ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE 3 (VJ)Ivana Brkanić Mihić
III.48 16:00 - 18:00 (2h) 2A/2
OSNOVE PRORAČUNA I DJELOVANJA NA KONSTRUKCIJE (VJ)Adriana Brandis
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1
ARHITEKTONSKA RAČUNALNA GRAFIKA 2 (VJ)Dražen Brleković
III.41 18:00 - 20:00 (2h) 2B/2

Četvrtak
09.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE 3 (PR)Željko Koški
III.45 9:00 - 11:00 (2h) 2P
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 1 (VJ)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 13:00 - 15:00 (2h) 2B/2
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 1 (VJ)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 11:00 - 13:00 (2h) 2A/2
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 1 (PR)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 15:00 - 16:00 (1h) 2P

Petak
10.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
11.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 3 (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:00 - 13:30 (1h) 2A/1
Niste prijavljeni. Prijava