Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(7. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
11.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA I (VJ)Marin Grubišić
III.43 8:00 - 11:00 (3h) 1A/2
TEHNIČKA MEHANIKA I (VJ)Marin Grubišić
III.43 11:00 - 14:00 (3h) 1B/2
OSNOVE ARHITEKTONSKOG PROJEKTIRANJA (VJ)Dunja Bogojević
III.43 16:00 - 18:00 (2h) 1C/3

Utorak
12.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
JAVNI INFRASTRUKTURNI SUSTAVI (PR)Irena Ištoka Otković
III.43 9:00 - 11:00 (2h) 3P
JAVNI INFRASTRUKTURNI SUSTAVI (VJ)Irena Ištoka Otković
III.43 11:00 - 12:00 (1h) 3A/1
POSLOVNE ZGRADE (PR)Vesna Mikić
III.43 12:00 - 16:00 (4h) 3P

Srijeda
13.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA II (PR)Marija Šperac
III.43 11:00 - 13:00 (2h) 2P
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA II (VJ)Željko Šreng
III.43 13:00 - 15:00 (2h) 2A/1
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Danijela Lovoković
III.43 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2

Četvrtak
14.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ORGANIZACIJA GRAĐENJA II (VJ)Mario Galić
III.43 10:00 - 12:00 (2h) 1B/2

Petak
15.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MEHANIKA TLA I TEMELJENJE (VJ)Jelena Kaluđer
III.43 15:00 - 17:30 (2h) 2AI/1

Subota
16.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MEHANIKA TLA I TEMELJENJE (PR)Krunoslav Minažek
III.43 9:00 - 11:30 (2h) 2PI
MEHANIKA TLA I TEMELJENJE (VJ)Jelena Kaluđer
III.43 11:30 - 14:00 (2h) 2AI/1
Niste prijavljeni. Prijava