Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(7. tjedan)
Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - 3. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
11.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PROSTORNO PLANIRANJE I ZAŠTITA OKOLIŠA (PR)Ivan Cingel
II.48 8:00 - 10:00 (2h) 3P
PROSTORNO PLANIRANJE I ZAŠTITA OKOLIŠA (VJ)Ivan Cingel
II.48 10:00 - 12:00 (2h) 3A/1
ORGANIZACIJA GRAĐENJA II (VJ)Mihaela Domazetović
II.48 12:00 - 14:00 (2h) 3A/1

Utorak
12.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
INSTALACIJE U VISOKOGRADNJI (PR)Tatjana Mijušković-Svetinović
II.48 8:00 - 10:00 (2h) 3P
INSTALACIJE U VISOKOGRADNJI (VJ)Tatjana Mijušković-Svetinović
II.48 10:00 - 12:00 (2h) 3A/1

Srijeda
13.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MENADŽMENT U GRAĐEVINARSTVU (PR)Ksenija Čulo
III.46 10:00 - 12:00 (2h) 3P
MENADŽMENT U GRAĐEVINARSTVU (VJ)Ksenija Čulo
III.46 12:00 - 14:00 (2h) 3A/1
GEOTEHNIČKO INŽENJERSTVO (PR)Krunoslav Minažek
III.44 14:00 - 16:00 (2h) 3P
GEOTEHNIČKO INŽENJERSTVO (VJ)Jelena Matijević
III.44 16:00 - 18:00 (2h) 3A/1

Četvrtak
14.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GRAĐENJE I ODRŽAVANJE CESTA (PR)Ivana Barišić
III.44 10:00 - 12:00 (2h) 3P
ORGANIZACIJA GRAĐENJA II (PR)Držislav Vidaković
II.51 12:00 - 14:00 (2h) 3P

Petak
15.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MASIVNE KONSTRUKCIJE II (PR)Goran Gazić
II.48 9:00 - 11:00 (2h) 3P
MASIVNE KONSTRUKCIJE II (VJ)Goran Gazić
II.48 11:00 - 13:00 (2h) 3A/1
GRAĐENJE I ODRŽAVANJE CESTA (VJ)Hrvoje Kmoniček
II.48 13:00 - 15:00 (2h) 3A/1

Subota
16.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava