Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(7. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
11.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
SPREGNUTE KONSTRUKCIJE (VJ)Tihomir Dokšanović
II.53 8:00 - 10:00 (2h)
SPREGNUTE KONSTRUKCIJE (PR)Damir Markulak
II.53 10:00 - 12:00 (2h)
CESTE (PR)Sanja Dimter
II.53 13:00 - 15:00 (2h) 2P

Utorak
12.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PREDNAPETI BETON (VJ)Hrvoje Draganić
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 2A/1
DRVENE KONSTRUKCIJE II (PR)Jurko Zovkić
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 2P
UPRAVLJANJE PROJEKTIMA (VJ)Dino Obradović
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
ENERGETSKI UČINKOVITE GRAĐEVINE (VJ)Mihaela Domazetović
II.53 14:00 - 16:00 (2h) 2B/2

Srijeda
13.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE I (VJ)Ivan Kraus
II.53 11:00 - 13:00 (2h) 3A/2
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivan Cingel
II.53 16:00 - 18:00 (2h) 1B/2

Četvrtak
14.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GRAĐEVNA STATIKA II (VJ)Marin Grubišić
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 3B/2
ISPITIVANJE KONSTRUKCIJA (VJ)Marin Grubišić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
MATEMATIKA (VJ)Mateja Đumić
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1

Petak
15.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE I (VJ)Ivan Kraus
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 3B/2
MARKETING (VJ)Ivana Šandrk Nukić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
MARKETING (PR)Ivana Šandrk Nukić
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 2P

Subota
16.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava