Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(7. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
11.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GRAĐEVNA STATIKA II (PR)Silva Lozančić
0.5 9:00 - 12:00 (3h) 3P
OPSKRBA VODOM I ODVODNJA I (PR)Marija Šperac
0.5 12:00 - 14:00 (2h) 3P

Utorak
12.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA I (PR)Tanja Kalman Šipoš
0.5 10:00 - 12:00 (2h) 1P
INŽENJERSKA GRAFIKA (PR)Ivanka Stipančić-Klaić
0.5 12:00 - 13:00 (1h) 1P
INŽENJERSKA GRAFIKA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
0.5 13:00 - 14:00 (1h) 1A/2
INŽENJERSKA GRAFIKA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
0.5 14:00 - 15:00 (1h) 1B/2

Srijeda
13.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GRAĐEVNA REGULATIVA (PR)Hrvoje Krstić
0.5 13:00 - 15:00 (2h) 2P
VJEROJATNOST I STATISTIKA (PR)Mirta Benšić
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (PR)Danijela Lovoković
0.5 11:00 - 13:00 (2h) 1P
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
0.5 15:00 - 16:00 (1h) 1B/4
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
0.5 16:15 - 17:15 (1h) 1A/4
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
0.5 18:15 - 19:15 (1h) 1C/4
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
0.5 17:15 - 18:15 (1h) 1D/4

Četvrtak
14.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA ZA INŽENJERE I (PR)Josipa Matotek
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ENGLESKI JEZIK (PR)Anamarija Štefić
0.5 10:00 - 11:00 (1h) 1P
ENGLESKI JEZIK (VJ)Anamarija Štefić
0.5 11:00 - 13:00 (2h) 1B/2

Petak
15.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
16.11.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava