Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(2. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
07.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GIS U HIDROTEHNICI (PR)Brankica Malić
III.47 8:00 - 10:00 (2h) 2P
GIS U HIDROTEHNICI (VJ)Brankica Malić
III.41 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (VJ)Ksenija Čulo
II.51 16:00 - 18:00 (2h) 2A/1

Utorak
08.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PROCESI PLANIRANJA I KONTROLE GRAĐENJA (PR)Mario Galić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2P
PROCESI PLANIRANJA I KONTROLE GRAĐENJA (VJ)Mario Galić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
UPRAVLJANJE PROJEKTIMA (VJ)Dino Obradović
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
ENERGETSKI UČINKOVITE GRAĐEVINE (VJ)Mihaela Domazetović
II.53 14:00 - 16:00 (2h) 2B/2

Srijeda
09.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PONUDE I UGOVORI (PR)Hrvoje Krstić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2P
PONUDE I UGOVORI (VJ)Hrvoje Krstić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
10.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (VJ)Dina Stober
III.41 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (PR)Dina Stober
III.41 12:00 - 14:00 (2h) 2P
UPRAVLJANJE PROJEKTIMA (PR)Zlata Dolaček-Alduk
II.51 9:00 - 12:00 (3h) 2P

Petak
11.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MARKETING (VJ)Ivana Šandrk Nukić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
MARKETING (PR)Ivana Šandrk Nukić
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 2P
ENERGETSKI UČINKOVITA I ODRŽIVA ARHITEKTURA (PR)Željko Koški
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 3P

Subota
12.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava