Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(2. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
07.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
NJEMAČKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2

Utorak
08.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 16:00 - 18:00 (2h) 1B/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 18:00 - 20:00 (2h) 1A/4
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
DRVENE KONSTRUKCIJE II (VJ)Mario Jeleč
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
PROCESI PLANIRANJA I KONTROLE GRAĐENJA (PR)Mario Galić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2P
PROCESI PLANIRANJA I KONTROLE GRAĐENJA (VJ)Mario Galić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1

Srijeda
09.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 16:00 - 18:00 (2h) 1C/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 18:00 - 20:00 (2h) 1D/4
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
PONUDE I UGOVORI (PR)Hrvoje Krstić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2P
PONUDE I UGOVORI (VJ)Hrvoje Krstić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
10.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković Zorić
II.50 15:00 - 18:00 (3h) 1B/3
METALNE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Markulak
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2P
METALNE KONSTRUKCIJE II (VJ)Tihomir Dokšanović
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2A/1

Petak
11.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1B/3
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Lucija Kraus
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1D/4
GRAĐEVNA STATIKA II (VJ)Marin Grubišić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 3A/2
NJEMAČKI JEZIK (PR)Anamarija Štefić
II.50 17:30 - 20:00 (2h) 1PI

Subota
12.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava