Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(13. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
23.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ARHITEKTONSKO PROJEKTIRANJE (VJ)Marija Krajnović
III.46 16:00 - 19:00 (3h) 1A/3
ARHITEKTONSKO PROJEKTIRANJE (VJ)Bruno Rechner
III.47 16:00 - 19:00 (3h) 1B/3
ARHITEKTONSKO PROJEKTIRANJE (VJ)Nikolina Raguž-Lučić
III.48 16:00 - 19:00 (3h) 1C/3

Utorak
24.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATERIJALI U ARHITEKTURI (PR)Ivanka Netinger Grubeša
II.52 8:00 - 10:00 (2h) 1P
POVIJEST UMJETNOSTI 2 (PR)Margareta Turkalj-Podmanicki
II.52 10:00 - 12:00 (2h) 1P
ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE 2 (VJ)Ivan Cingel
III.44 18:00 - 20:15 (2h) 1B/2
ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE 2 (VJ)Ivan Cingel
III.44 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2

Srijeda
25.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
STATIKA (PR)Tanja Kalman Šipoš
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ARHITEKTONSKO PROJEKTIRANJE (PR)Sanja Lončar-Vicković
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 1P
ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE 2 (PR)Ivana Brkanić Mihić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 1P
ARHITEKTONSKA RAČUNALNA GRAFIKA 1 (VJ)Vladimir Moser
III.41 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2

Četvrtak
26.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
STATIKA (VJ)Kristina Jeleč
II.53 8:00 - 10:00 (2h) AB/2
MATERIJALI U ARHITEKTURI (VJ)Robert Bušić
III.44 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
PROSTORNI PRIKAZI U ARHITEKTURI (PR)Ivanka Stipančić-Klaić
II.53 15:00 - 17:00 (2h) 1P
PROSTORNI PRIKAZI U ARHITEKTURI (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.53 17:00 - 19:00 (2h) 1A/2

Petak
27.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
CRTANJE 2 (PR)Ines Matijević Cakić
Akademija -Zgrada za vizualne umjetnosti 13:00 - 14:00 (1h) 1P
CRTANJE 2 (VJ)Ines Matijević Cakić
Akademija -Zgrada za vizualne umjetnosti 18:00 - 20:00 (2h) 1C/3
CRTANJE 2 (VJ)Ines Matijević Cakić
Akademija -Zgrada za vizualne umjetnosti 16:00 - 18:00 (2h) 1B/3
CRTANJE 2 (VJ)Ines Matijević Cakić
Akademija -Zgrada za vizualne umjetnosti 14:00 - 16:00 (2h) 1A/3

Subota
28.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava