Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(10. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Stručni prijediplomski studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Stručni prijediplomski studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Stručni diplomski studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni prijediplomski studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
02.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Utorak
03.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENTERIJER (PR)Vinko Penezić
II.53 15:00 - 18:00 (3h) 3P

Srijeda
04.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
STATIKA (PR)Tanja Kalman Šipoš
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ARHITEKTONSKO PROJEKTIRANJE (PR)Sanja Lončar-Vicković
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 1P
ARHITEKTONSKE KONSTRUKCIJE 2 (PR)Ivana Brkanić Mihić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 1P

Četvrtak
05.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
STATIKA (VJ)Kristina Jeleč
II.53 8:00 - 10:00 (2h) AB/2
PROSTORNI PRIKAZI U ARHITEKTURI (PR)Ivanka Stipančić-Klaić
II.53 15:00 - 17:00 (2h) 1P
PROSTORNI PRIKAZI U ARHITEKTURI (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.53 17:00 - 19:00 (2h) 1B/2

Petak
06.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
07.05.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava