Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(15. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
06.06.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ORGANIZACIJA GRAĐENJA (PR)Zlata Dolaček-Alduk
III.44 10:00 - 12:00 (2h) 2P
ORGANIZACIJA GRAĐENJA (VJ)Dino Obradović
III.44 8:00 - 10:00 (2h) 2A/2
ORGANIZACIJA GRAĐENJA (VJ)Dino Obradović
III.44 12:00 - 14:00 (2h) 2B/2

Utorak
07.06.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ARMIRANOBETONSKE I ZIDANE KONSTRUKCIJE (PR)Marijana Hadzima-Nyarko
III.44 8:00 - 10:00 (2h) 2P
POVIJEST ARHITEKTURE 2 (PR)Sanja Lončar-Vicković
III.44 10:00 - 12:00 (2h) 2P
ARMIRANOBETONSKE I ZIDANE KONSTRUKCIJE (VJ)Mario Jeleč
III.44 12:00 - 14:00 (2h) 2A/2

Srijeda
08.06.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ODRŽAVANJE ZGRADA (PR)Hrvoje Krstić
III.47 8:00 - 10:00 (2h) 2P
URBANIZAM 2 (PR)Dina Stober
III.44 10:00 - 11:00 (1h) 2P
URBANIZAM 2 (VJ)Ivan Cingel
III.44 11:00 - 13:00 (2h) 2A/3
URBANIZAM 2 (VJ)Ivan Cingel
III.44 13:00 - 15:00 (2h) 2B/3
URBANIZAM 2 (VJ)Ivan Cingel
III.44 15:00 - 17:00 (2h) 2C/3

Četvrtak
09.06.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 2 (PR)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 14:00 - 15:00 (1h) 2P
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 2 (VJ)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 12:00 - 14:00 (2h) 2C/3
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 2 (VJ)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 10:00 - 12:00 (2h) 2B/3
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 2 (VJ)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 8:00 - 10:00 (2h) 2A/3

Petak
10.06.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
URBANA SOCIOLOGIJA (PR)Željko Pavić
III.46 8:00 - 10:00 (2h) 2P
FIZIKA ZGRADE (PR)Hrvoje Krstić
III.46 10:00 - 12:00 (2h) 2P
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Jakov Matas
III.45 12:00 - 15:00 (3h) 2A/3
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Ian Kruezi
III.47 12:00 - 15:00 (3h) 2C/3
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Ivan Mimica
III.46 12:00 - 15:00 (3h) 2B/3

Subota
11.06.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava