Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(6. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam - 3. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
04.04.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Željka Jurković
III.48 12:00 - 14:00 (2h) 3A/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Sanja Lončar-Vicković
III.45 12:00 - 14:00 (2h) 3B/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Marija Krajnović
III.45 9:00 - 12:00 (3h) 3B/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Mislav Salitrežić
III.46 9:00 - 12:00 (3h) 3C/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Ivana Brkanić Mihić
III.47 12:00 - 14:00 (2h) 3D/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Danijela Lovoković
III.47 9:00 - 12:00 (3h) 3D/4
UVOD U TEORIJU ARHITEKTURE (PR)Karin Šerman
II.52 15:00 - 17:00 (2h) 3P

Utorak
05.04.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENTERIJER (VJ)Ivan Jovanovac
III.45 9:00 - 11:00 (2h) 3C/3
ENTERIJER (PR)Vinko Penezić
II.53 15:00 - 18:00 (3h) 3P

Srijeda
06.04.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MENADŽMENT U ARHITEKTURI (PR)Ksenija Čulo
II.52 13:00 - 15:00 (2h) 3P
PLANIRANJE GRADA (VJ)Dina Stober
III.47 16:00 - 19:00 (3h) 3C/3
ENTERIJER (PR)Vinko Penezić
II.52 10:00 - 13:00 (3h) 3P

Četvrtak
07.04.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Željka Jurković
III.48 9:00 - 11:00 (2h) 3A/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Marija Krajnović
III.45 11:00 - 14:00 (3h) 3B/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Sanja Lončar-Vicković
III.45 9:00 - 11:00 (2h) 3B/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Mislav Salitrežić
III.46 11:00 - 14:00 (3h) 3C/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Ivana Brkanić Mihić
III.47 9:00 - 11:00 (2h) 3D/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Danijela Lovoković
III.47 11:00 - 14:00 (3h) 3D/4
ZAŠTITA OKOLIŠA (PR)Lidija Tadić
0.2 14:00 - 16:00 (2h) 3P
PLANIRANJE GRADA (VJ)Ivan Cingel
III.47 16:00 - 19:00 (3h) 3A/3

Petak
08.04.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
HRVATSKA ARHITEKTURA 20.STOLJEĆA (PR)Melita Čavlović
II.52 8:00 - 10:00 (2h) 3P
VIZUALIZACIJE U ARHITEKTURI (PR)Željka Jurković
II.47 10:00 - 11:00 (1h) 3P
VIZUALIZACIJE U ARHITEKTURI (VJ)Dunja Bogojević
II.47 11:00 - 12:00 (1h) 3A/2

Subota
09.04.2022.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava