Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(8. tjedan)
Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
13.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Utorak
14.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
HIDRAULIKA I HIDROLOGIJA (PR)Tatjana Mijušković-Svetinović
0.4 11:00 - 13:00 (2h) 1P
HIDRAULIKA I HIDROLOGIJA (VJ)Tatjana Mijušković-Svetinović
III.43 13:00 - 15:00 (2h) 1A/2
TEHNIČKA MEHANIKA II (VJ)Filip Anić
III.44 9:00 - 11:00 (2h) 1B/2
GRAĐEVINSKI MATERIJALI (VJ)Robert Bušić
II.50 13:00 - 16:00 (3h) 1B/2
ELEMENTI VISOKOGRADNJE II (VJ)Danijela Lovoković
II.48 15:00 - 17:00 (2h) 1A/2

Srijeda
15.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA II (VJ)Filip Anić
III.47 11:00 - 13:00 (2h) 1A/2
GRAĐEVINSKI MATERIJALI (PR)Ivana Miličević
0.5 13:00 - 15:00 (2h) 1P
MATEMATIKA ZA INŽENJERE II (VJ)Josipa Matotek
III.47 9:00 - 11:00 (2h) 1A/2
MATEMATIKA ZA INŽENJERE II (VJ)Josipa Matotek
III.44 11:00 - 13:00 (2h) 1B/2

Četvrtak
16.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA II (PR)Mirjana Bošnjak-Klečina
0.5 9:00 - 11:00 (2h) 1P
GRAĐEVINSKI MATERIJALI (VJ)Robert Bušić
II.50 11:00 - 14:00 (3h) 1A/2
HIDRAULIKA I HIDROLOGIJA (VJ)Tatjana Mijušković-Svetinović
III.44 11:00 - 13:00 (2h) 1B/2

Petak
17.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 12:45 (1h) 1A/2
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:45 - 14:00 (1h) 1B/2

Subota
18.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava