Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(1. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
24.02.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ARHITEKTONSKO PROJEKTIRANJE (VJ)Dunja Bogojević
III.48 16:00 - 19:00 (3h) 1C/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Ivana Brkanić Mihić
III.48 12:00 - 14:00 (2h) 3D/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Danijela Lovoković
III.48 9:00 - 12:00 (3h) 3D/4

Utorak
25.02.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Srijeda
26.02.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ZGRADARSTVO I ZAVRŠNI RADOVI (PR)Željka Jurković
III.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P
ZGRADARSTVO I ZAVRŠNI RADOVI (VJ)Danijela Lovoković
III.48 10:00 - 13:00 (3h) 2A/1

Četvrtak
27.02.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Ivana Brkanić Mihić
III.48 14:00 - 19:00 (5h) 2D/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Ivana Brkanić Mihić
III.48 9:00 - 11:00 (2h) 3D/4
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Danijela Lovoković
III.48 11:00 - 14:00 (3h) 3D/4

Petak
28.02.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
29.02.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava