Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(17. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
20.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GRADIVA (PR)Ivanka Netinger Grubeša
0.4 13:00 - 16:00 (3h) 2P
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (PR)Ivica Guljaš
0.4 10:00 - 12:00 (2h) 1P
DRVENE KONSTRUKCIJE (PR)Jurko Zovkić
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 2P

Utorak
21.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MEHANIKA II (PR)Aleksandar Jurić
0.4 8:00 - 11:00 (3h) 2P
MOSTOVI I (PR)Hrvoje Draganić
0.4 11:00 - 14:00 (3h) 1P

Srijeda
22.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OTPORNOST MATERIJALA I (PR)Mirjana Bošnjak-Klečina
0.4 8:00 - 11:00 (3h) 2P
GRADIVA (VJ)Josip Crnojevac
0.4 15:00 - 18:00 (3h) 2C/3
VODOGRADNJE (VJ)Siniša Maričić
0.4 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
23.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA III (PR)Snježana Majstorović
0.4 10:00 - 13:00 (3h) 2P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Varevac
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 1P
Matematika I - kolokvij
0.4 15:00 - 17:00 (2h)
Matotek nadoknada
0.4 13:00 - 15:00 (2h)

Petak
24.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENERGETSKI UČINKOVITA I ODRŽIVA ARHITEKTURA (PR)Hrvoje Krstić
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 3P
Štefić
0.4 10:00 - 12:00 (2h)

Subota
25.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Beton 2 - nadoknada
0.4 10:00 - 12:00 (2h)
Niste prijavljeni. Prijava