Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(16. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
13.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
SPREGNUTE KONSTRUKCIJE (VJ)Tihomir Dokšanović
II.53 8:00 - 10:00 (2h)
GIS U HIDROTEHNICI (PR)Brankica Malić
III.47 8:00 - 10:00 (2h) 2P
SPREGNUTE KONSTRUKCIJE (PR)Damir Markulak
II.53 10:00 - 12:00 (2h)
GIS U HIDROTEHNICI (VJ)Brankica Malić
III.41 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (PR)Tanja Kalman Šipoš
II.47 12:00 - 14:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (PR)Ksenija Čulo
II.51 14:00 - 16:00 (2h) 2P
FINANCIJSKI MENADŽMENT (VJ)Ksenija Čulo
II.51 16:00 - 18:00 (2h) 2A/1

Utorak
14.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PREDNAPETI BETON (VJ)Hrvoje Draganić
II.53 8:00 - 10:00 (2h) 2A/1
DRVENE KONSTRUKCIJE II (PR)Jurko Zovkić
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 2P
DRVENE KONSTRUKCIJE II (VJ)Mario Jeleč
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1

Srijeda
15.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PREDNAPETI BETON (PR)Damir Varevac
II.49 8:00 - 10:00 (2h) 2P
OSNOVE NELINEARNE ANALIZE KONSTRUKCIJA (VJ)Tanja Kalman Šipoš
II.47 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
ALUMINIJSKE KONSTRUKCIJE (PR)Tihomir Dokšanović
II.51 13:00 - 15:00 (2h) 2P
ALUMINIJSKE KONSTRUKCIJE (VJ)Tihomir Dokšanović
II.51 15:00 - 17:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
16.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
METALNE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Markulak
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2P
METALNE KONSTRUKCIJE II (VJ)Tihomir Dokšanović
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2A/1
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (VJ)Dina Stober
III.41 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (PR)Dina Stober
III.41 12:00 - 14:00 (2h) 2P
ENERGETSKI UČINKOVITE GRAĐEVINE (VJ)Hrvoje Krstić
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 2B/2

Petak
17.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MARKETING (VJ)Ivana Šandrk Nukić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
MARKETING (PR)Ivana Šandrk Nukić
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 2P
ENERGETSKI UČINKOVITA I ODRŽIVA ARHITEKTURA (PR)Hrvoje Krstić
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 3P

Subota
18.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava