Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(15. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
06.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Utorak
07.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PROCESI PLANIRANJA I KONTROLE GRAĐENJA (PR)Mario Galić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2P
PROCESI PLANIRANJA I KONTROLE GRAĐENJA (VJ)Mario Galić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
UPRAVLJANJE PROJEKTIMA (VJ)Dino Obradović
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
ENERGETSKI UČINKOVITE GRAĐEVINE (VJ)Hrvoje Krstić
II.53 14:00 - 16:00 (2h) 2A/2

Srijeda
08.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PONUDE I UGOVORI (PR)Hrvoje Krstić
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 2P
PONUDE I UGOVORI (VJ)Hrvoje Krstić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
09.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (VJ)Dina Stober
III.41 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1
INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (PR)Dina Stober
III.41 12:00 - 14:00 (2h) 2P
UPRAVLJANJE PROJEKTIMA (PR)Zlata Dolaček-Alduk
II.51 9:00 - 12:00 (3h) 2P

Petak
10.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MARKETING (VJ)Ivana Šandrk Nukić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1
MARKETING (PR)Ivana Šandrk Nukić
II.53 10:00 - 12:00 (2h) 2P
ENERGETSKI UČINKOVITA I ODRŽIVA ARHITEKTURA (PR)Hrvoje Krstić
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 3P

Subota
11.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava