Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(1. tjedan)
Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
30.09.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Utorak
01.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA I (PR)Tanja Kalman Šipoš
0.5 10:00 - 12:00 (2h) 1P
INŽENJERSKA GRAFIKA (PR)Ivanka Stipančić-Klaić
0.5 12:00 - 13:00 (1h) 1P
INŽENJERSKA GRAFIKA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
0.5 13:00 - 14:00 (1h) 1A/2
INŽENJERSKA GRAFIKA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
0.5 14:00 - 15:00 (1h) 1B/2
TEHNIČKO CRTANJE (VJ)Vladimir Moser
II.47 18:00 - 20:00 (2h) 1A/2
TEHNIČKO CRTANJE (VJ)Vladimir Moser
II.47 16:00 - 18:00 (2h) 1B/2

Srijeda
02.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA ZA INŽENJERE I (VJ)Josipa Matotek
II.51 8:00 - 11:00 (3h) 1A/2
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (PR)Danijela Lovoković
0.5 11:00 - 13:00 (2h) 1P
NJEMAČKI JEZIK (PR)Anamarija Štefić
III.42 13:00 - 14:00 (1h) 1P
NJEMAČKI JEZIK (VJ)Anamarija Štefić
III.42 14:00 - 16:00 (2h) 1A/1
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivan Cingel
II.53 16:00 - 18:00 (2h) 1B/2
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Danijela Lovoković
III.43 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2

Četvrtak
03.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA ZA INŽENJERE I (PR)Josipa Matotek
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ENGLESKI JEZIK (PR)Anamarija Štefić
0.5 10:00 - 11:00 (1h) 1P
ENGLESKI JEZIK (VJ)Anamarija Štefić
0.5 11:00 - 13:00 (2h) 1B/2

Petak
04.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:00 - 12:30 (1h) 1A/2
INŽENJERSKA GEOLOGIJA (PR)Hrvoje Antičević
0.4 15:00 - 18:00 (3h) 1P
INŽENJERSKA GEOLOGIJA (VJ)Hrvoje Antičević
0.4 18:00 - 20:00 (2h) 1A/1
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:30 - 14:00 (1h) 1B/2

Subota
05.10.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava