Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(12. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam - 3. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
13.05.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Željko Koški
III.45 10:00 - 11:00 (1h) 3A/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Ivana Brkanić
III.45 11:00 - 14:00 (3h) 3A/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Lucija Lončar
III.46 11:00 - 14:00 (3h) 3B/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Sanja Lončar-Vicković
II.47 13:15 - 14:15 (1h) 3C/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Marija Krajnović
III.47 9:00 - 12:00 (3h) 3C/3
UVOD U TEORIJU ARHITEKTURE (PR)Karin Šerman
III.45 15:00 - 20:00 (5h) 3P

Utorak
14.05.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
PLANIRANJE GRADA (VJ)Dina Stober
III.47 11:00 - 14:00 (3h) 3A/2
PLANIRANJE GRADA (VJ)Kristina Radunović
III.44 11:00 - 14:00 (3h) 3B/2
UVOD U TEORIJU ARHITEKTURE (PR)Karin Šerman
III.47 8:00 - 11:00 (3h) 3P
ENTERIJER (PR)Vinko Penezić
III.47 15:00 - 19:00 (4h) 3P

Srijeda
15.05.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MENADŽMENT U ARHITEKTURI (PR)Ksenija Čulo
III.46 13:00 - 15:00 (2h) 3P
ENTERIJER (PR)Vinko Penezić
III.46 10:00 - 13:00 (3h) 3P

Četvrtak
16.05.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Željko Koški
III.45 12:00 - 13:00 (1h) 3A/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Ivana Brkanić
III.45 9:00 - 12:00 (3h) 3A/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Lucija Lončar
III.46 11:00 - 14:00 (3h) 3B/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Sanja Lončar-Vicković
III.44 10:00 - 11:00 (1h) 3C/3
URBANISTIČKO-ARHITEKTONSKI STUDIO-ZAVRŠNI RAD (VJ)Marija Krajnović
III.44 11:00 - 14:00 (3h) 3C/3
HRVATSKA ARHITEKTURA 20.STOLJEĆA (PR)Andrej Uchytil
III.43 16:00 - 20:00 (4h) 3P
ZAŠTITA OKOLIŠA (PR)Lidija Tadić
II.52 14:00 - 16:00 (2h) 2P

Petak
17.05.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
UVOD U INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (PR)Dina Stober
III.41 11:00 - 12:00 (1h) 3P
UVOD U INTEGRIRANO PROJEKTIRANJE (VJ)Dina Stober
III.41 12:00 - 13:00 (1h) 3A/1
HRVATSKA ARHITEKTURA 20.STOLJEĆA (PR)Andrej Uchytil
III.43 8:00 - 11:00 (3h) 3P
HRVATSKA ARHITEKTURA 20.STOLJEĆA (PR)Andrej Uchytil
III.43 13:00 - 15:00 (2h) 3P

Subota
18.05.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava