Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(7. tjedan)
Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
08.04.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
GEODEZIJA (PR)Vladimir Moser
0.5 8:00 - 9:00 (1h) 1P
ELEMENTI VISOKOGRADNJE II (PR)Željka Jurković
0.5 9:00 - 11:00 (2h) 1P
MATEMATIKA ZA INŽENJERE II (PR)Josipa Matotek
0.2 11:00 - 13:00 (2h) 1P
GEODEZIJA (VJ)Vladimir Moser
III.44 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
GEODEZIJA (VJ)Vladimir Moser
III.43 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2
ELEMENTI VISOKOGRADNJE II (VJ)Juraj Kopić
III.44 16:00 - 18:00 (2h) 1B/2

Utorak
09.04.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA II (VJ)Filip Anić
III.44 9:00 - 11:00 (2h) 1B/2
HIDRAULIKA I HIDROLOGIJA (PR)Tatjana Mijušković-Svetinović
0.4 11:00 - 13:00 (2h) 1P
GRAĐEVINSKI MATERIJALI (VJ)Robert Bušić
II.50 13:00 - 16:00 (3h) 1B/2
HIDRAULIKA I HIDROLOGIJA (VJ)Tatjana Mijušković-Svetinović
III.43 13:00 - 15:00 (2h) 1A/2
ELEMENTI VISOKOGRADNJE II (VJ)Juraj Kopić
II.50 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2

Srijeda
10.04.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA ZA INŽENJERE II (VJ)Josipa Matotek
III.47 9:00 - 11:00 (2h) 1A/2
MATEMATIKA ZA INŽENJERE II (VJ)Josipa Matotek
III.44 11:00 - 13:00 (2h) 1B/2
TEHNIČKA MEHANIKA II (VJ)Filip Anić
III.47 11:00 - 13:00 (2h) 1A/2
GRAĐEVINSKI MATERIJALI (PR)Ivana Miličević
0.5 13:00 - 15:00 (2h) 1P

Četvrtak
11.04.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNIČKA MEHANIKA II (PR)Mirjana Bošnjak-Klečina
0.5 9:00 - 11:00 (2h) 1P
GRAĐEVINSKI MATERIJALI (VJ)Robert Bušić
II.50 11:00 - 14:00 (3h) 1A/2
HIDRAULIKA I HIDROLOGIJA (VJ)Tatjana Mijušković-Svetinović
II.53 11:00 - 13:00 (2h) 1B/2

Petak
12.04.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 14:00 (2h) 1A/2
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 14:00 (2h) 1B/2

Subota
13.04.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava