Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(4. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
18.03.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ORGANIZACIJA GRAĐENJA (PR)Zlata Dolaček-Alduk
II.50 9:00 - 11:00 (2h) 2P
STAMBENE ZGRADE 2 (PR)Mladen Jošić
III.48 11:00 - 15:00 (4h) 2P
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Ivana Brkanić
III.48 15:00 - 18:00 (3h) 2A/2
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Luka Korlaet
III.48 15:00 - 18:00 (3h)
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Nikolina Raguž-Lučić
III.47 15:00 - 18:00 (3h)
STAMBENE ZGRADE 2 (VJ)Damir Vrban
III.47 15:00 - 18:00 (3h) 2B/2

Utorak
19.03.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ARMIRANOBETONSKE I ZIDANE KONSTRUKCIJE (PR)Marijana Hadzima-Nyarko
III.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P
POVIJEST ARHITEKTURE 2 (PR)Sanja Lončar-Vicković
III.48 10:00 - 12:00 (2h) 2P

Srijeda
20.03.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ARMIRANOBETONSKE I ZIDANE KONSTRUKCIJE (VJ)Mario Jeleč
III.48 8:00 - 10:00 (2h) 2A/1
URBANIZAM 2 (PR)Dina Stober
III.48 10:00 - 11:00 (1h) 2P
URBANIZAM 2 (VJ)Dina Stober
III.48 11:00 - 13:00 (2h) 2A/2
ODRŽAVANJE ZGRADA (PR)Hrvoje Krstić
III.48 13:00 - 15:00 (2h) 2P
URBANIZAM 2 (VJ)Ivan Cingel
III.44 16:00 - 18:00 (2h) 2B/2

Četvrtak
21.03.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
URBANA SOCIOLOGIJA (PR)Željko Pavić
III.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 2 (VJ)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 12:00 - 14:00 (2h) 2A/2
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 2 (VJ)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 10:00 - 12:00 (2h) 2B/2
PLASTIČNO OBLIKOVANJE 2 (PR)Margareta Lekić
Akademija - zgrada kiparstva 14:00 - 15:00 (1h) 2P

Petak
22.03.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
FIZIKA ZGRADE (PR)Željko Koški
III.45 9:00 - 11:00 (2h) 2P
ORGANIZACIJA GRAĐENJA (VJ)Dino Obradović
III.45 11:00 - 13:00 (2h) 2A/1

Subota
23.03.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 4 (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:00 - 16:00 (4h) 2A/1
Niste prijavljeni. Prijava