Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(15. tjedan)
Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
07.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
CESTE (PR)Sanja Dimter
II.53 13:00 - 15:00 (2h) 2P
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA II (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 12:45 (1h) 2A/1
TEHNOLOGIJA I STROJEVI ZA GRAĐENJE (PR)Držislav Vidaković
II.48 15:00 - 18:00 (3h) 2P

Utorak
08.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
DRVENE KONSTRUKCIJE (PR)Jurko Zovkić
II.51 10:00 - 12:00 (2h) 2P
DRVENE KONSTRUKCIJE (VJ)Adriana Cerovečki
II.51 12:00 - 13:00 (1h) 2A/1
CESTE (VJ)Martina Zagvozda
II.47 8:00 - 10:00 (2h) 2A/2
CESTE (VJ)Martina Zagvozda
II.47 13:00 - 15:00 (2h) 2B/2

Srijeda
09.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MEHANIKA TLA I TEMELJENJE (PR)Krunoslav Minažek
II.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P
MEHANIKA TLA I TEMELJENJE (VJ)Jelena Kaluđer
II.49 10:00 - 12:00 (2h) 2A/1
TEHNOLOGIJA I STROJEVI ZA GRAĐENJE (VJ)Držislav Vidaković
II.48 14:00 - 17:00 (3h) 2A/1
VODOGRADNJE (VJ)Siniša Maričić
0.4 12:00 - 14:00 (2h) 2A/1

Četvrtak
10.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
EKONOMIKA GRAĐENJA (PR)Ivana Šandrk Nukić
II.48 10:00 - 12:00 (2h) 2P
EKONOMIKA GRAĐENJA (VJ)Ivana Šandrk Nukić
II.48 12:00 - 13:00 (1h) 2A/1
VODOGRADNJE (PR)Siniša Maričić
II.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P

Petak
11.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
12.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava