Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(13. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
24.12.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (PR)Željko Koški
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Lidija Kraljević
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1A/3
NJEMAČKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:00 - 14:15 (2h) 1A/2
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4

Utorak
25.12.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Srijeda
26.12.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Četvrtak
27.12.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA I (PR)Ivan Matić
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
UVOD U GRADITELJSTVO (PR)Sanja Lončar-Vicković
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1P
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 14:00 (2h) 1B/2
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.50 15:00 - 18:00 (3h) 1B/3
MATEMATIKA I (VJ)Jelena Jankov
II.49 15:00 - 18:00 (3h) 1C/3

Petak
28.12.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 8:00 - 9:00 (1h) 1A/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 9:00 - 10:00 (1h) 1B/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 10:00 - 11:00 (1h) 1C/3
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.49 11:00 - 14:00 (3h) 1A/3
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1B/3

Subota
29.12.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava