Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(8. tjedan)
Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
19.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (PR)Željko Koški
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Lidija Kraljević
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1A/3
NJEMAČKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 17:00 - 19:00 (2h) 1B/4

Utorak
20.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Lidija Kraljević
III.47 9:00 - 11:00 (2h) 1C/3
POZNAVANJE MATERIJALA (PR)Ivana Miličević
II.49 9:00 - 10:00 (1h) 1P
POZNAVANJE MATERIJALA (VJ)Robert Bušić
II.49 10:00 - 11:00 (1h) 1A/1
MATEMATIKA I (PR)Ivan Matić
0.2 11:00 - 13:00 (2h) 1P
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivana Brkanić
II.49 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivana Brkanić
II.49 17:00 - 19:00 (2h) 1B/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 15:00 - 17:00 (2h) 1B/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 17:00 - 19:00 (2h) 1A/4

Srijeda
21.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (PR)Ivanka Stipančić-Klaić
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
FIZIKA (PR)Dario Hrupec
0.2 10:00 - 13:00 (3h) 1P
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (PR)Irena Ištoka Otković
0.2 13:00 - 15:00 (2h) 1P
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 16:00 - 18:00 (2h) 1C/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 18:00 - 20:00 (2h) 1D/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 18:00 - 20:00 (2h) 1C/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 16:00 - 18:00 (2h) 1D/4

Četvrtak
22.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA I (PR)Ivan Matić
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
UVOD U GRADITELJSTVO (PR)Sanja Lončar-Vicković
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1P
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 14:00 (2h) 1B/2
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.50 15:00 - 18:00 (3h) 1B/3
MATEMATIKA I (VJ)Jelena Jankov
II.49 15:00 - 18:00 (3h) 1C/3

Petak
23.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 8:00 - 9:00 (1h) 1A/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 9:00 - 10:00 (1h) 1B/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 10:00 - 11:00 (1h) 1C/3
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.49 11:00 - 14:00 (3h) 1A/3
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1B/3

Subota
24.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava