Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(4. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
22.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (PR)Željko Koški
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Lidija Kraljević
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1A/3
NJEMAČKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1A/1
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 17:00 - 19:00 (2h) 1B/4

Utorak
23.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Lidija Kraljević
III.47 9:00 - 11:00 (2h) 1C/3
POZNAVANJE MATERIJALA (PR)Ivana Miličević
II.49 9:00 - 10:00 (1h) 1P
POZNAVANJE MATERIJALA (VJ)Robert Bušić
II.49 10:00 - 11:00 (1h) 1A/1
MATEMATIKA I (PR)Ivan Matić
0.2 11:00 - 13:00 (2h) 1P
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivana Brkanić
II.49 15:00 - 17:00 (2h) 1A/4
ELEMENTI VISOKOGRADNJE I (VJ)Ivana Brkanić
II.49 17:00 - 19:00 (2h) 1B/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 15:00 - 17:00 (2h) 1B/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 17:00 - 19:00 (2h) 1A/4

Srijeda
24.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (PR)Ivanka Stipančić-Klaić
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
FIZIKA (PR)Dario Hrupec
0.2 10:00 - 13:00 (3h) 1P
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (PR)Irena Ištoka Otković
0.2 13:00 - 15:00 (2h) 1P
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 16:00 - 18:00 (2h) 1C/4
KONSTRUKCIJSKA GEOMETRIJA (VJ)Ivanka Stipančić-Klaić
II.50 18:00 - 20:00 (2h) 1D/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 18:00 - 20:00 (2h) 1C/4
TEHNIČKO CRTANJE/CAD (VJ)Vladimir Moser
II.47 16:00 - 18:00 (2h) 1D/4

Četvrtak
25.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MATEMATIKA I (PR)Ivan Matić
0.2 8:00 - 10:00 (2h) 1P
UVOD U GRADITELJSTVO (PR)Sanja Lončar-Vicković
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1P
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA I (VJ)Željka Vukić
GGŠ 11:30 - 14:00 (2h) 1B/2
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.50 15:00 - 18:00 (3h) 1B/3
MATEMATIKA I (VJ)Jelena Jankov
II.49 15:00 - 18:00 (3h) 1C/3

Petak
26.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 8:00 - 9:00 (1h) 1A/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 9:00 - 10:00 (1h) 1B/3
FIZIKA (VJ)Jelena Strišković
II.49 10:00 - 11:00 (1h) 1C/3
MATEMATIKA I (VJ)Darija Brajković
II.49 11:00 - 14:00 (3h) 1A/3
ENGLESKI JEZIK I (VJ)Anamarija Štefić
II.50 10:00 - 12:00 (2h) 1B/3

Subota
27.10.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava