Digitalni raspored

Nastava ljetni semestar
(6. tjedan)
Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - 2. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
30.03.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
OPSKRBA VODOM I KANALIZACIJA (PR)Tatjana Mijušković-Svetinović
II.49 9:00 - 11:00 (2h) 2P
OPSKRBA VODOM I KANALIZACIJA (VJ)Tatjana Mijušković-Svetinović
II.49 11:00 - 12:00 (1h) 2A/1
METALNE KONSTRUKCIJE (PR)Ivan Radić
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 2P
METALNE KONSTRUKCIJE (VJ)Ivan Radić
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 2A/1

Utorak
31.03.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MASIVNE KONSTRUKCIJE I (VJ)Hrvoje Draganić
III.45 8:00 - 11:00 (3h) 2A/1
MASIVNE KONSTRUKCIJE I (PR)Marijana Hadzima-Nyarko
II.53 13:00 - 15:00 (2h) 2P
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA II (VJ)Željka Vukić
GGŠ 17:30 - 19:00 (1h) 2A/1
PROPISI U GRAĐEVINARSTVU (PR)Držislav Vidaković
III.45 11:00 - 13:00 (2h) 2P

Srijeda
01.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ZGRADARSTVO I ZAVRŠNI RADOVI (PR)Željka Jurković
III.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P
ZGRADARSTVO I ZAVRŠNI RADOVI (VJ)Danijela Lovoković
III.48 10:00 - 13:00 (3h) 2A/1

Četvrtak
02.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ORGANIZACIJA GRAĐENJA I (PR)Držislav Vidaković
II.48 10:00 - 13:00 (3h) 2P

Petak
03.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Subota
04.04.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava