Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(17. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina - izvanredni
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo - izvanredni
1. godina2. godina3. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
20.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (VJ)Ivica Guljaš
II.49 8:00 - 10:00 (2h) 1A/2
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (PR)Ivica Guljaš
0.4 10:00 - 12:00 (2h) 1P
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (VJ)Goran Gazić
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 1B/2
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2

Utorak
21.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MOSTOVI I (PR)Hrvoje Draganić
0.4 11:00 - 14:00 (3h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Cerovečki
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1A/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (PR)Lidija Tadić
0.3 8:00 - 11:00 (3h) 1P

Srijeda
22.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
VJEROJATNOST I STATISTIKA (PR)Mirta Benšić
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Cerovečki
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 1B/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2

Četvrtak
23.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Varevac
0.4 8:00 - 10:00 (2h) 1P
ISPITIVANJE KONSTRUKCIJA (PR)Ivica Guljaš
II.49 10:00 - 12:00 (2h) 1P
ISPITIVANJE KONSTRUKCIJA (VJ)Marin Grubišić
II.53 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2

Petak
24.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ISPITIVANJE KONSTRUKCIJA (VJ)Marin Grubišić
III.47 11:00 - 13:00 (2h) 1B/2

Subota
25.01.2020.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava