Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(16. tjedan)
Odabir smjera i godine Prijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
14.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
TEHNOLOGIJA I STROJEVI ZA GRAĐENJE (PR)Držislav Vidaković
II.48 15:00 - 18:00 (3h) 2P
ORGANIZACIJA GRAĐENJA II (VJ)Mihaela Teni
II.48 12:00 - 14:00 (2h) 3A/1
PROSTORNO PLANIRANJE I ZAŠTITA OKOLIŠA (VJ)Siniša Maričić
II.48 10:00 - 12:00 (2h) 3A/1
PROSTORNO PLANIRANJE I ZAŠTITA OKOLIŠA (PR)Siniša Maričić
II.48 8:00 - 10:00 (2h) 3P

Utorak
15.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
ENGLESKI JEZIK III (PR)Lidija Kraljević
II.48 14:00 - 16:00 (2h) 2P
GRAĐENJE I ODRŽAVANJE CESTA (VJ)Filip Ruška
II.48 16:00 - 18:00 (2h) 3A/1

Srijeda
16.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MEHANIKA TLA I TEMELJENJE (PR)Krunoslav Minažek
II.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P
TEHNOLOGIJA I STROJEVI ZA GRAĐENJE (VJ)Držislav Vidaković
II.48 14:00 - 17:00 (3h) 2A/1

Četvrtak
17.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
EKONOMIKA GRAĐENJA (PR)Ivana Šandrk Nukić
II.48 10:00 - 12:00 (2h) 2P
EKONOMIKA GRAĐENJA (VJ)Ivana Šandrk Nukić
II.48 12:00 - 13:00 (1h) 2A/1
VODOGRADNJE (PR)Siniša Maričić
II.48 8:00 - 10:00 (2h) 2P

Petak
18.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MASIVNE KONSTRUKCIJE II (PR)Goran Gazić
II.48 9:00 - 11:00 (2h) 3P

Subota
19.01.2019.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava