Digitalni raspored

Nastava zimski semestar
(9. tjedan)
Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika - 1. godinaPrijava

Preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer opći
1. godina2. godina3. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Nosive konstrukcije
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Organizacija, tehnologija i menadžment građenja
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Hidrotehnika
1. godina2. godina

Specijalistički diplomski stručni studij Građevinarstvo, smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina
1. godina2. godina

Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, smjer Prometnice
1. godina2. godina

Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina2. godina3. godina

Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam
1. godina2. godina3. godina

Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
1. godina

 
01.01.1970.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00

Ponedjeljak
26.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 8:00 - 10:00 (2h) 1B/2
DINAMIKA KONSTRUKCIJA (PR)Ivica Guljaš
0.4 10:00 - 12:00 (2h)
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (VJ)Željko Šreng
II.50 12:00 - 14:00 (2h) 1A/2

Utorak
27.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
MOSTOVI I (PR)Hrvoje Draganić
0.3 10:00 - 13:00 (3h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Cerovečki
II.49 13:00 - 15:00 (2h) 1A/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
II.50 13:00 - 15:00 (2h) 1B/2

Srijeda
28.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
VJEROJATNOST I STATISTIKA (PR)Mirta Benšić
0.5 8:00 - 10:00 (2h) 1P
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (VJ)Adriana Cerovečki
II.49 12:00 - 14:00 (2h) 1B/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 16:00 - 18:00 (2h) 1A/2
VJEROJATNOST I STATISTIKA (VJ)Ivan Papić
II.49 14:00 - 16:00 (2h) 1B/2
MOSTOVI I (VJ)Sanja Lukić
III.47 10:00 - 12:00 (2h) 1A/2

Četvrtak
29.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
BETONSKE KONSTRUKCIJE II (PR)Damir Varevac
0.3 8:00 - 11:00 (3h) 1P

Petak
30.11.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE (PR)Lidija Tadić
0.5 8:00 - 11:00 (3h) 1P

Subota
01.12.2018.

8:00
9:00
9:00
10:00
10:00
11:00
11:00
12:00
12:00
13:00
13:00
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
17:00
18:00
18:00
19:00
19:00
20:00
20:00
21:00
21:00
22:00
Niste prijavljeni. Prijava